KONST / Litografier / Litografi 14203485
nr 1420 3485
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 34/75, bladets mått: 33x25, yttermått inklusive ram: 39x32 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:13:59
26/9 09:41:36
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér